Kontakt

Här hittar du våra medarbetare, presenterade i bokstavsordning per ort. Vi jobbar där våra kunder behöver oss, så orten visar bara var respektive medarbetare har sin bas. Ett team från PQ består i många fall av medarbetare från olika kontor för att du som kund ska få bästa tänkbara samlade kompetens till ditt projekt.


Eskilstuna

info@pqp.se


Tullgatan 8

632 20 Eskilstuna

Jonas Karlsson

VD, Projektledare

070-366 19 70

jonas.karlsson@pqp.se

Eskilstuna

Thomas Spångberg

Kontorschef, Projektledare

070-366 19 80

thomas.spangberg@pqp.se

Eskilstuna

David Axberg

Projektledare

070-366 19 65

david.axberg@pqp.se

Eskilstuna

Tomas Lundberg

Projektledare

070-366 00 92

tomas.lundberg@pqp.se

Eskilstuna

Johan Mejenqvist

Projektledare

070-643 13 78

johan.mejenqvist@pqp.se

Eskilstuna

Kristoffer Norin

Projektledare

070-390 04 07

kristoffer.norin@pqp.se

Eskilstuna

Niclas Norman

Projektledare

070-693 37 27

niclas.norman@pqp.se

Eskilstuna

Sofia Norstedt

Projektledare

073-531 75 99

sofia.norstedt@pqp.se

Eskilstuna

Ronny Strand

Projektledare

070-579 07 13

ronny.strand@pqp.se

Eskilstuna

Ulf Söderström

Projektledare

070-341 54 35

ulf.soderstrom@pqp.se

Eskilstuna

Heidi Wistrand

Projektledare

070-366 01 57

heidi.wistrand@pqp.se

Eskilstuna


Västerås

Västerås

info@pqp.se


Sigurdsgatan 9

721 30 Västerås

Tomas Domberg

Kontorschef, Projektledare

070-340 67 09

tomas.domberg@pqp.se

Västerås

Susanne Fahlström

Affärsområdeschef anläggning, Projektledare

070-691 11 35

susanne.fahlstrom@pqp.se

Västerås

Camilla Bjureland

Projektledare

070-366 33 89

camilla.bjureland@pqp.se

Västerås

Christer Bäckström

Projektledare

072-249 30 06

christer.backstrom@pqp.se

Västerås

Johan Falk

Projektledare

070-366 29 50

johan.falk@pqp.se

Västerås

Lotta Nilsson

Projektledare

070-366 18 60

lotta.nilsson@pqp.se

Västerås

Tom Rundqvist

Projektledare

070-366 29 55

tom.rundqvist@pqp.se

Västerås

Camilla Skog

Projektledare

070-340 78 67

camilla.skog@pqp.se

Västerås

Kristofer Strååth

Projektledare

070-366 22 56

kristofer.straath@pqp.se

Västerås

Evelina Söderman

Projektledare

070-366 06 14

evelina.soderman@pqp.se

Västerås

Henrik Wallentin

Projektledare

070-366 10 80

henrik.wallentin@pqp.se

Västerås


Stockholm

Stockholm

info@pqp.se


Warfvinges Väg 29

112 51 Stockholm

Patrik Andersson

Marknadschef, Projektledare

070-366 19 84

patrik.andersson@pqp.se

Stockholm

Björn Andersson

Kontorschef, Projektledare

070-366 30 75

bjorn.andersson@pqp.se

Stockholm

Mikael Ahl

Projektledare

070-655 42 51

mikael.ahl@pqp.se

Stockholm

Tobias Fält

Projektledare

072-164 86 86

tobias.falt@pqp.se

Stockholm

John Jespersen

Projektledare

070-366 04 58

john.jespersen@pqp.se

Stockholm

Bengt Johansson

Projektledare

070-799 46 40

bengt.johansson@pqp.se

Stockholm

Dan Jonsson

Projektledare

070-366 19 77

dan.jonsson@pqp.se

Stockholm

Ulf Sjöberg

Projektledare

072-564 64 50

ulf.sjoberg@pqp.se

Stockholm

Jens Steneros

Projektledare

070-366 02 35

jens.steneros@pqp.se

Stockholm

Jens Wallenius

Projektledare

070-302 54 48

jens.wallenius@pqp.se

Stockholm